AKTUALITY

Oddílová trička a mikiny

Ahoj kamarádi,
jak jsme slíbili, je tu opět možnost objednat si oddílová trička. Na výběr budou trička a mikiny klokanky. Tentokrát jsme udělali předvýběr barev, aby se vše stihlo do tábora.
Své objednávky prosím pište opět do tabulky, kde najdete i seznam barev, které jsou k dispozici u konkrétních střih a velikostí.
Cena jednotlivých kusů bude záležet na množství objednávek. Čím více se objedná kusů, tím bude cena nižší. Tady jsou alespoň orientační ceny: tričko kolem 300,- Kč, mikina kolem 600,- Kč. Finální cena bude jasná po zhotovení objednávky, pak se vám ozveme s tím kolik a kam je potřeba zaplatit.
Prosíme o Vaše objednávky do neděle 29. 5., hned v pondělí potom odešleme hromadnou objednávku. 

Nová alba ve fotkách

Do záložky FOTKY přibylo nové album z akce Mokasín. Nezapomeňte si napsat o heslo pro přístup na adresu omt@omtoddil.cz.

Pravidelné online pokecy

Rozhodli jsme se opět zavést pravidelné online pokecy s dětmi, a to vždy první čtvrtek v měsíci! Není to proto, že bychom trávili čas radši u počítače než v lese, ale proto, že se s vámi chceme vidět víckrát než jednou za měsíc a umožnit (zjednodušit) to i mimopražským.  Informace o meetu vám vždy pošleme s dostatečným předstihem do mailu.

Tábornická kuchařka

V hlavním menu je nově přidána záložka KUCHAŘKA, ve které naleznete zajímavé recepty na výpravy, na tábor nebo jen tak na oheň. Recepty jsou doplněny obrázky a tak jejich přípravu zvládne opravdu každý. Postupně budeme přidávat i další recepty a hlavně různé „vychytávky“. Touto kuchařkou chceme ukázat, že v přírodě se dá i vařit a ne jen ohřívat dobroty z plechovky, nebo zalévat sušené „cosi“ vodou.

 

Nezapomeňte si napsat o heslo pro přístup k fotkám na adresu omt@omtoddil.cz