01 První Kamilova výzva

Ahoj kamarádi,

protože se stále nemůžeme setkávat na našich výletech a Kamil nemůže přidělovat body pro Mazáka roku, připravil pro vás jednoduchou soutěž (výzvu) s názvem „Poraž Kamila!“ (Poraž jako překonej, né jako sekerkou…) K zapojení se do výzvy potřebujete pouze připojení na internet, které máte, jestli todle čtete. Jedná se totiž o internetový turistický virtuální závod!

Jak na to? Běžte se na stránku http://kralupska-turistika.cz/testyTZ/. Přejděte na záložku Registrace a zaregistrujte se jako člen/členka oddílu OMT (je až na konci v nabídce rozbalovacího menu). Po úspěšné registraci se přihlaste a můžete začít procvičovat.Na výběr máte z několika typů testů a úrovní obtížnosti.

Už to znáte a umíte i pozpátku? Tak fajn, spusťte testy! Teď se ukáže, kolik toho umíte. Vyberte skupinu žactvo nebo dorost, podle toho, jak dobří se cítíte. Výsledky se uloží a můžete je porovnat s Kamilovým základním časem a časem ostatních táborníků uloženým v oddílových statistikách.

Kdo Kamila překoná, získá 3 body do soutěže o pohár Mazáka roku, kdo se přihlásí a zkusí to a nepřekoná, dostane 1 bod.

Jestli si nevíte rady, tak maminka nebo taťulda, popřípadě babička a dědeček, jistě rádi vypomohou. Nezapomeňte jim řádně poděkovat!

Je to virtuální turistický závod, takže testy jsou z našich českých dřevin, turistických značek a z poznávání českých a zahraničních míst vhodných k návštěvě.

Na příště připravíme něco jiného, co takhle stavba přístřešku na čas v obýváku??

Těšte se, aspoň tak jako se těšíme mi na Vás, až se znovu potkáme v lese.

Budeme rádi, když nám napíšete, jak vám to šlo, buď sem na email omt@omtoddil.cz nebo na náš facebook  https://www.facebook.com/omtoddil/?ref=bookmarks. Pokud budete mít nápady na to, jaká by měla být další výzva, napište nám taky!

Všechny zdraví,

Technicky zajišťuje Kamil
kamil.brezina@omtoddil.cz