O NÁS

Náčelník

Ivča

Iveta Kopřivová

iveta.koprivova@omtoddil.cz

Ivča, Ivica, Ivetice. Povoláním „něco s kytičkama“, srdcem náčelník! Estetická duše, která může za to, že je u nás na táboře všechno krásné. Dohlíží na to, aby vše fungovalo, ukončuje nekonečné hádky a hladí po duši. Její táborovou specializací je zdravověda, botanika a deratizace. Mezi její koníčky patří savení latrín, pokud ji vidíte s kyblíkem, rukavicemi a savem, raději se jí obloukem vyhněte, za jiných okolností je ovšem neškodná.

Hospodář

Ája

Adéla Černohorská

adela.cernohorska@omtoddil.cz

Ája, ale bez maxipsa Fíka, za to s dvěma beruškama Esterkou a Aničkou pracuje v oblasti administrativy, finančnictví, organizace. Jedna z odchovaných táborových dětí, která se o tyto zážitky dělí i se svými ratolestmi, vyzkoušela už několikatero pozic od praktikanta, přes zdravotníka až k vrchnímu kuchaři 🙂
Uvidíme, jaký zálusk bude mít do dalších ročníků. Kromě toho jako pokladník, bedlivě hlídá každou účtenku a všechno s tím související. Ája nezkazí žádnou srandu, je spravedlivá, přátelská, ale když má v noci hlídat tábor sama, je to pro ni stejné jako strašidelná bojovka.

Technický náměstek

Bříza

Honza Březina

jan.brezina@omtoddil.cz

Honza, Krtek, Bříza. Povoláním IT technik a programátor ve státní organizaci. Táborové dovednosti jsou techniky přežití. Má na starosti technický chod tábora, krom jiného, aby fungovala lednice, netekla voda do stanů a tekla voda z kohoutků. K jeho koníčkům patří vandry, vaření, elektronika, robotika a hra na kytaru. Oblíbený sport je jízda na kole.

Vrchní navigátor

Bůček

Jan Bukovský

jan.bukovsky@omtoddil.cz

Honza, Bukvajz, Vořech no prostě Bůček. Je povoláním IT technik v tajné státní organizaci. V našem oddíle zastává funkci vrchního navigátora. Táborová specializace je orientace v přírodě, práce s mapou a buzolou. Mezi jeho záliby patří příroda, výlety a túry, elektronika, počítače a radioamatérské vysílání.

Hudební referent

Don Cumil

Kamil Březina

kamil.brezina@omtoddil.cz

Doncumil, Kamilek, Kamil. Pracuje poctivě jak se dá jako Mistr dílen. Na táboře plní funkci profesionálního diletanta a je to univerzálně použitelný jedinec. Dle jeho vlastních slov je nejkrásnější, všechno zná, všechno ví a všude byl dvakrát. Životní heslo „my to neumíme ale my se toho nebojíme“. Jo a taky je nejstarší tak bacha na něj.

Programová ranhojička

Bára

Barbora Knížková

barbora.knizkova@omtoddil.cz

O Báře zatím nikdo nic nenapsal, a přitom je tak skvělá!! 🙁

Výživová specialistka

Kopřiva

Hana Březinová

hana.brezinova@omtoddil.cz

Momentálně se specializuje na mléčné výrobky pro jediného odběratele, naší Alžbětu.

Sporťák

Olda

Vladimír Olšovský

olda@omtoddil.cz

Olda je povoláním konstruktér plastových dílů. Na táboře slouží jako velká hračka. Olda je pro každou srandu a žádný sport mu není cizí, proto zastává funkci sporťáka. Mezi jeho koníčky patří příroda, vandry a sportování všeho druhu.

Mladší rádce

Maky

Markéta Březinová

maky@omtoddil.cz

Její nejoblíbenější jídlo je slanina z jednorožce.

Mladší rádce

Lucifrnda

Lucie Blechová

Lucka, Lůca, Lucifrnda. Je to ta nejlepší gymnastka. Na táboře je jednou z našich úžasných praktikantek. Pokud potřebujete výborného hráče rugby nebo chcete mít na hlavě krásné copánky, určitě se na ni obraťte. Nikoho soutěživějšího asi nenajdete. Lucka nezkazí žádnou srandu, je kamarádská, má vždycky ke všemu co říct i když se jí to netýká. Jediné co po ní opravdu nechtějte je noční hlídka a chození na bojovky, protože se bojí jít sama v noci i na latrýnu.

Mladší rádce

Šmela

Eliška Šubrtová

eliska.subrtova@omtoddil.cz

Eliška, Šmela, Šmelda. Krásně tančí, hraje na flétnu a ukulele. Zúčastní všech sportovních aktivit, kromě míčových her, do těch ji radši vůbec netahejte. Na táboře zastává roli praktikantky. Ráda každému pomůže a poradí, nerada vstupuje do jakéhokoliv konfliktu a vždycky se snaží být milá, hodná a přátelská. Je celkem těžké jí naštvat, ale když už se vám to povede, tak to stojí za to.

Mladší rádce

Áňa

Anežka Blechová

Anežka je výborná jezdkyně na koni, skvěle jí jde i hobby horsing. Na táboře také patří mezi praktikanty. Získala přezdívku Vychechtla, nejspíš to bude z toho důvodu, že se pořád směje. nikdy není nuda a určitě vám vždycky zlepší náladu.