O NÁS

Náčelník

Ivča

Iveta Olšovská (roz. Kopřivová)

iveta.koprivova@omtoddil.cz

Ivča, Ivica, Ivetice. Povoláním „něco s kytičkama“, srdcem náčelník! Estetická duše, která může za to, že je u nás na táboře všechno krásné. Dohlíží na to, aby vše fungovalo, ukončuje nekonečné hádky a hladí po duši. Její táborovou specializací je zdravověda, botanika a deratizace. Mezi její koníčky patří savení latrín, pokud ji vidíte s kyblíkem, rukavicemi a savem, raději se jí obloukem vyhněte, za jiných okolností je ovšem neškodná.

Hospodář

Terka

Tereza Čechová

tereza.cechova@omtoddil.cz

Terka, Trencle, Terezka je takové naše sluníčko. Každý den jí uvidíte s úsměvem na tváři. Pokud budete mít nějaký smutek na duši, určitě za ní můžete přijít. Pečlivě pečuje o táborové finance a také je jedním ze skupinkových vedoucích.

Technický náměstek

Bříza

Honza Březina

jan.brezina@omtoddil.cz

Honza, Krtek, Bříza. Povoláním IT technik a programátor ve státní organizaci. Táborové dovednosti jsou techniky přežití. Má na starosti technický chod tábora, krom jiného, aby fungovala lednice, netekla voda do stanů a tekla voda z kohoutků. K jeho koníčkům patří vandry, vaření, elektronika, robotika a hra na kytaru. Oblíbený sport je jízda na kole.

Vrchní navigátor

Bůček

Jan Bukovský

jan.bukovsky@omtoddil.cz

Honza, Bukvajz, Vořech no prostě Bůček. Je povoláním IT technik v tajné státní organizaci. V našem oddíle zastává funkci vrchního navigátora. Táborová specializace je orientace v přírodě, práce s mapou a buzolou. Mezi jeho záliby patří příroda, výlety a túry, elektronika, počítače a radioamatérské vysílání.

Hudební referent

Don Cumil

Kamil Březina

kamil.brezina@omtoddil.cz

Doncumil, Kamilek, Kamil. Pracuje poctivě jak se dá jako Mistr dílen. Na táboře plní funkci profesionálního diletanta a je to univerzálně použitelný jedinec. Dle jeho vlastních slov je nejkrásnější, všechno zná, všechno ví a všude byl dvakrát. Životní heslo “my to neumíme, ale my se toho nebojíme”. Jo a taky je nejstarší tak bacha na něj.

Programová ranhojička

Bára

Barbora Knížková

barbora.knizkova@omtoddil.cz

Bára je ta nejlepší ranhojička, vyléčí každé bebíčko, ať už na těle nebo na duši. Kromě toho se stará o táborový program a to je celkem fuška. Všechny ty krásné, někdy až neuvěřitelné, příběhy CTH jsou právě od ní. Krásně zpívá a hraje na kytaru. Kdo jí porazí na SNOBU, ten je fakt borec.

Výživová specialistka

Kopřiva

Hana Březinová

hana.brezinova@omtoddil.cz

Momentálně se specializuje na mléčné výrobky pro jediného odběratele, naší Alžbětu.

Sporťák

Olda

Vladimír Olšovský

olda@omtoddil.cz

Olda je povoláním konstruktér plastových dílů. Na táboře slouží jako velká hračka. Olda je pro každou srandu a žádný sport mu není cizí, proto zastává funkci sporťáka. Mezi jeho koníčky patří příroda, vandry a sportování všeho druhu.

Mladší rádce

Lucifrnda

Lucie Blechová

lucie.blechova@omtoddil.cz

Lucka, Lucifrnda, Zuba. Je to ta nejlepší gymnastka. Na táboře je jednou z našich úžasných praktikantek. Pokud potřebujete výborného hráče rugby nebo chcete mít na hlavě krásné copánky, určitě se na ni obraťte. Nikoho soutěživějšího asi nenajdete. Lucka nezkazí žádnou srandu, je kamarádská a hroozně ukecaná. Jediné co po ní opravdu nechtějte je noční hlídka a chození na bojovky, protože se bojí jít sama v noci i na latrýnu.

Mladší rádce

Blashman

Vojtěch Blecha

mail???

Zatím neuvedl žádné informace

Mladší rádce

Áňa

Anežka Blechová

anezka.blechova@omtoddil.cz

Anežka je výborná jezdkyně na koni, skvěle jí jde i hobby horsing. Na táboře také patří mezi praktikanty. Získala přezdívku Vychechtla, nejspíš to bude z toho důvodu, že se pořád směje. Nikdy s ní není nuda a určitě vám vždycky zlepší náladu.

Mladší rádce

Chose

Josef Blecha

mail???

Zatím neuvedl žádné informace

Mladší rádce

Kuba

Jakub Kohák

mail???

Zatím neuvedl žádné informace

Mladší rádce

Alík

Aleš Čech

O Alíkovi nejsou známy žádné informace…