O NÁS

Náčelník

Ivča

Iveta Kopřivová

iveta.koprivova@omtoddil.cz

Ivča, Ivica, Ivetice. Povoláním „něco s kytičkama“, srdcem náčelník! Estetická duše, která může za to, že je u nás na táboře všechno krásné. Dohlíží na to, aby vše fungovalo, ukončuje nekonečné hádky a hladí po duši. Její táborovou specializací je zdravověda, botanika a deratizace. Mezi její koníčky patří savení latrín, pokud ji vidíte s kyblíkem, rukavicemi a savem, raději se jí obloukem vyhněte, za jiných okolností je ovšem neškodná.

Hospodář

Ája

Adéla Černohorská

adela.cernohorska@omtoddil.cz

Ája, ale bez maxipsa Fíka, za to s dvěma beruškama Esterkou a Aničkou pracuje v oblasti administrativy, finančnictví, organizace. Jedna z odchovaných táborových dětí, která se o tyto zážitky dělí i se svými ratolestmi, vyzkoušela už několikatero pozic od praktikanta, přes zdravotníka až k vrchnímu kuchaři 🙂
Uvidíme, jaký zálusk bude mít do dalších ročníků. Kromě toho jako pokladník, bedlivě hlídá každou účtenku a všechno s tím související. Ája nezkazí žádnou srandu, je spravedlivá, přátelská, ale když má v noci hlídat tábor sama, je to pro ni stejné jako strašidelná bojovka.

Technický náměstek

Bříza

Honza Březina

jan.brezina@omtoddil.cz

Honza, Krtek, Bříza. Povoláním specialista automatizace, robotik a programátor. Táborové dovednosti jsou techniky přežití. Má na starosti technický chod tábora, krom jiného, aby fungovala lednice, netekla voda do stanů a tekla voda z kohoutků. K jeho koníčkům patří vandry, vaření, elektronika, robotika a hra na kytaru. Oblíbený sport je Jízda na kole.

Vrchní navigátor

Bůček

Jan Bukovský

jan.bukovsky@omtoddil.cz

Honza, Bukvajz, Vořech no prostě Bůček. Je povoláním IT technik v tajné státní organizaci. V našem oddíle zastává funkci vrchního navigátora. Táborová specializace je orientace v přírodě, práce s mapou a buzolou. Mezi jeho záliby patří příroda, výlety a túry, elektronika, počítače a radioamatérské vysílání.

Hudební referent

Don Cumil

Kamil Březina

kamil.brezina@omtoddil.cz

Doncumil, Kamilek, Kamil. Pracuje poctivě jak se dá jako Mistr dílen. Na táboře plní funkci profesionálního diletanta a je to univerzálně použitelný jedinec. Dle jeho vlastních slov je nejkrásnější, všechno zná, všechno ví a všude byl dvakrát. Životní heslo „my to neumíme ale my se toho nebojíme“. Jo a taky je nejstarší tak bacha na něj.

Programová ranhojička

Bára

Barbora Knížková

barbora.knizkova@omtoddil.cz

O Báře zatím nikdo nic nenapsal, a přitom je tak skvělá!! 🙁

Výživová specialistka

Kopřiva

Hana Březinová

hana.brezinova@omtoddil.cz

Momentálně se specializuje na mléčné výrobky pro jediného odběratele, naší Alžbětu.

Sporťák

Olda

Vladimír Olšovský

olda@omtoddil.cz

Olda je povoláním konstruktér plastových dílů. Na táboře slouží jako velká hračka. Olda je pro každou srandu a žádný sport mu není cizí, proto zastává funkci sporťáka. Mezi jeho koníčky patří příroda, vandry a sportování všeho druhu.

Mladší rádce

Maky

Markéta Březinová

maky@omtoddil.cz

Její nejoblíbenější jídlo je slanina z jednorožce.

Mladší rádce

Lucka

Lucie Blechová

Lucka, Lůca, Lucifrnda. Je skvělá gymnastka a věnuje se hře na violoncello. Na táboře je jednou z našich úžasných praktikantek. Pokud potřebujete výborného hráče rugby nebo chcete mít na hlavě krásné copánky, určitě se na ni obraťte. Nikoho soutěživějšího asi nenajdete. Lucka nezkazí žádnou srandu, je kamarádská a milá. Jediné co po ní opravdu nechtějte je noční hlídka a chození na bojovky, protože se bojí jít sama v noci i na latrýnu.

Mladší rádce

Šmela

Eliška Šubrtová

eliska.subrtova@omtoddil.cz

Eliška, Šmela, Šmelda. Krásně tančí, hraje na flétnu a ukulele. Zúčastní všech sportovních aktivit, kromě míčových her, do těch ji radši vůbec netahejte. Na táboře zastává roli praktikantky. Ráda každému pomůže a poradí, nerada vstupuje do jakéhokoliv konfliktu a vždycky se snaží být milá, hodná a přátelská. Je celkem těžké jí naštvat, ale když už se vám to povede, tak to stojí za to.

Mladší rádce

Áňa

Anežka Blechová

Anežka je výborná jezdkyně na koni, skvěle jí jde i hobby horsing. Na táboře také patří mezi praktikanty. Získala přezdívku Vychechtla, nejspíš to bude z toho důvodu, že se pořád směje. nikdy není nuda a určitě vám vždycky zlepší náladu.