O NÁS

Náčelník

Ivča

Iveta Olšovská (roz. Kopřivová)

iveta.koprivova@omtoddil.cz

Ivča, Ivica, Ivetice. Povoláním „něco s kytičkama“, srdcem náčelník! Estetická duše, která může za to, že je u nás na táboře všechno krásné. Dohlíží na to, aby vše fungovalo, ukončuje nekonečné hádky a hladí po duši. Její táborovou specializací je zdravověda, botanika a deratizace. Mezi její koníčky patří savení latrín, pokud ji vidíte s kyblíkem, rukavicemi a savem, raději se jí obloukem vyhněte, za jiných okolností je ovšem neškodná.

Hospodář

Terka

Tereza Čechová

tereza.cechova@omtoddil.cz

Terka, Trencle, Terezka je takové naše sluníčko. Každý den jí uvidíte s úsměvem na tváři. Pokud budete mít nějaký smutek na duši, určitě za ní můžete přijít. Pečlivě pečuje o táborové finance a také je jedním ze skupinkových vedoucích.

Technický náměstek

Bříza

Honza Březina

jan.brezina@omtoddil.cz

Honza, Krtek, Bříza. Povoláním IT technik a programátor ve státní organizaci. Táborové dovednosti jsou techniky přežití. Má na starosti technický chod tábora, krom jiného, aby fungovala lednice, netekla voda do stanů a tekla voda z kohoutků. K jeho koníčkům patří vandry, vaření, elektronika, robotika a hra na kytaru. Oblíbený sport je jízda na kole.

Vrchní navigátor

Bůček

Jan Bukovský

jan.bukovsky@omtoddil.cz

Honza, Bukvajz, Vořech no prostě Bůček. Je povoláním IT technik v tajné státní organizaci. V našem oddíle zastává funkci vrchního navigátora. Táborová specializace je orientace v přírodě, práce s mapou a buzolou. Mezi jeho záliby patří příroda, výlety a túry, elektronika, počítače a radioamatérské vysílání.

Hudební referent

Don Cumil

Kamil Březina

kamil.brezina@omtoddil.cz

Doncumil, Kamilek, Kamil. Pracuje poctivě jak se dá jako Mistr dílen. Na táboře plní funkci profesionálního diletanta a je to univerzálně použitelný jedinec. Dle jeho vlastních slov je nejkrásnější, všechno zná, všechno ví a všude byl dvakrát. Životní heslo “my to neumíme, ale my se toho nebojíme”. Jo a taky je nejstarší tak bacha na něj.

Programová ranhojička

Bára

Barbora Knížková

barbora.knizkova@omtoddil.cz

Bára je ta nejlepší ranhojička, vyléčí každé bebíčko, ať už na těle nebo na duši. Kromě toho se stará o táborový program a to je celkem fuška. Všechny ty krásné, někdy až neuvěřitelné, příběhy CTH jsou právě od ní. Krásně zpívá a hraje na kytaru. Kdo jí porazí na SNOBU, ten je fakt borec.

Výživová specialistka

Kopřiva

Hana Březinová

hana.brezinova@omtoddil.cz

Momentálně se specializuje na mléčné výrobky pro jediného odběratele, naší Alžbětu.

Sporťák

Olda

Vladimír Olšovský

olda@omtoddil.cz

Olda je povoláním konstruktér plastových dílů. Na táboře slouží jako velká hračka. Olda je pro každou srandu a žádný sport mu není cizí, proto zastává funkci sporťáka. Mezi jeho koníčky patří příroda, vandry a sportování všeho druhu.

Mladší rádce

Lucifrnda

Lucie Blechová

lucie.blechova@omtoddil.cz

Lucka, Lucifrnda, Zuba. Je to ta nejlepší gymnastka. Na táboře je jednou z našich úžasných praktikantek. Pokud potřebujete výborného hráče rugby nebo chcete mít na hlavě krásné copánky, určitě se na ni obraťte. Nikoho soutěživějšího asi nenajdete. Lucka nezkazí žádnou srandu, je kamarádská a hroozně ukecaná. Jediné co po ní opravdu nechtějte je noční hlídka a chození na bojovky, protože se bojí jít sama v noci i na latrýnu.

Mladší rádce

Blashman

Vojtěch Blecha

mail???

Zatím neuvedl žádné informace

Mladší rádce

Matěj

Matěj Bleha

mail??

Zatím neuvedl žádné informace

Mladší rádce

Chose

Josef Blecha

mail???

Zatím neuvedl žádné informace

Mladší rádce

Kuba

Jakub Kohák

mail???

Zatím neuvedl žádné informace

Mladší rádce

Alík

Aleš Čech

O Alíkovi nejsou známy žádné informace…