03 Třetí Kamilova výzva

Ahoj kamarádi, 
vzhledem k tomu, že se stejně jako na jaře nemůžeme vídat a uskutečnění naplánovaných výletů je zatím ve hvězdách, připravil si pro nás Kamil už třetí hru na dálku, do které se můžete zapojit. Čtěte dál, co nám Kamil píše:
Je podzim a padá listí ze stromů, tak se na to listí podíváme trochu z blízka.
Vyhlašuji třetí Kamilovu výzvu – Listnaté BINGO.

Soutěží se o body do mazáka roku a o věc(č)né ceny za první, druhé a třetí místo.

Přihlásit se může každý, pravidla jsou jednoduchá:

– Je třeba si stáhnout hrací kartu zde, nebo z odkazu na konci. Nechat ji v počítači, tabletu nebo telefonu. Nebo si ji vytisknout. – Poté si vyberte 7 hracích polí a označte si je, nebo si zaznamenejte jejich souřadnice. Tyto souřadnice je třeba mi zaslat formou emailu (kamil.brezina@omtoddil.cz) nebo sms zprávy (721 837 827), nebo nám je pošlete jako zprávu na náš facebook, vždy spolu s vaším jménem nebo přezdívkou. – Toto udělejte nejpozději do pátku 6.11.2020 do 23:59 hodin!

Od soboty v dopoledních hodinách zveřejním každý den jeden název vylosovaného stromu. Kdo bude mít vylosované všechny svoje zakřížkované stromy, neprodleně mi pošle zprávu která bude znít BINGO a jméno nebo přezdívka. Vyhrává ten, kdo bude mít první vylosované všechny své stromy a zároveň je samozřejmě správně určí. V případě více bingo hlášek v jednom dni určuje pořadí čas příchozí zprávy, emailu, sms, facebookového komentáře, atd. 

Všem přeji šťastnou ruku, šťastný los a příjemný lov stromů.

Ahoj Kamil

Technicky zajišťuje Kamil
kamil.brezina@omtoddil.cz