SOUTĚŽ

o pohár mazáka tábora

Je to tady! OMT vyhlašuje druhý ročník soutěže o pohár Mazáka tábora! Soutěž probíhá v průběhu celého roku, konkrétně od konce tábora až do konce následujícího tábora, na všech akcích OMT (prozatím výlety a letní tábor, v budoucnu přibydou schůzky v klubovně). Soutěž je určena pro všechny děti, kteří s námi jezdí či jezdit budou! Za účast a aktivitu na OMT akcích získává každý soutěžící určitý počet fufníků. Ty jsou udělovány dle rozpisu v přiložené tabulce.
Celá soutěž je završena na táboře, po jehož dobu soutěžící sbírají další fufníky za bobříky či osobní ohodnocení. Ty se jim přičítají k celkovému skóre a na konci tábora je vyhlášen Mazák tábora. Vítěz slavnostně získává do opatrovnictví na dobu jednoho roku putovní pohár a může se po celý rok titulovat titulem Mazák či Mazačka tábora, včetně používání zkratky tohoto titulu psané před jménem v podobě Mz.T. Po skončení tábora soutěž začíná odznovu!
Zde na této stránce bude k vždy k nahlédnutí průběžné skóre.

*Fufník za extra výbavu s sebou bude udělen těm, kteří s sebou kromě požadovaného výletového vybavení budou mít také něco z volitelné výbavy, typu KPZ, buzola, lékárnička, uzlovačka, atd.

Průběžné hodnocení

Pro OMT technicky zajišťuje Don Cumil. V případě reklamací kontaktujte manažera soutěže Kamila na email kamil.brezina@omtoddil.cz .