Hra po Praze – Stromovka

Ahoj kamarádi,

vítejte na naší bezkontaktní hře po Stromovce. Hra bude trvat od pondělí 7.2.2022 do neděle 27.2.2022. Začátkem března vyhlásíme vítěze, na kterého čeká krásná odměna! Můžete se zúčastnit sólově, s kamarádem (klidně i čtyřnohým, osminohým, beznohým, ….), nebo třeba po rodinných jednotkách. Budete potřebovat fotoaparát případně telefonní aparát s foťákem, papír a tužku, bystré smysly a dovednost práce s mapou.

Níže máte ke stažení mapu s vyznačenými body, které je potřeba najít. Ke každému bodu je připraven nějaký úkol. Má to, ale jeden háček…mapa není kompletní. Mapožrout stromovkový – Mapgulosus arborsubsidiis, přísně chráněný druh mapožrouta, nám vyžral některé cesty a důležitá místa z mapy. Kromě plnění úkolů bude tedy nutné, dokreslit mapu, tak aby se podle ní dalo dobře orientovat.

Jaké úkoly musíte splnit?

1.) Vytisknout si mapu a dokument s jednotlivými otázkami a úkoly (všechno najdete níže v pdf formátu)

2.) Vymyslete si název teamu

3.) Jít do Stromovky a hledat body, začít můžete kdekoliv dle svého uvážení (ne v Olomouci! 🙂 )

4.) Vyfotit se s celým teamem, na vámi zvoleném místě, krativita bude hodnocena

5.) Odpovědět na otázky a splnit úkoly

6.) Dokreslit neúplnou mapu, oskenovat jí nebo nafotit

Abychom vám zjednodušili odesílání odpovědí, máme pro vás připravený jednoduchý formulář zde na stránkách. Stačí kliknout na SEM KLIKNI PRO ZADÁNÍ ODPOVĚDÍ a pak zadávat jednotlivé odpovědi, nahrávat fotky atd. Doporučujeme si odpovědi nejdříve psát na papír a až poté vyplňovat formulář.

V případě nejasností se na nás obraťte na mail stromovka@omtoddil.cz

Doufáme v co nejlepší účast a přejeme vám abyste si hru užili!

Šmela a Honza